|
22.574,59TL
(KDV Dahil)
|
DS1018GMP
IEEE 802.3af/at PoE standartlarına uygun olan anahtar, PoE+ portu başına maksimum 30 W olmak üzere toplam 250 W PoE güç bütçesini destekler. Toplam güç tüketimi 250 W'ı aştığında, akıllı güç yönetimi cihazları hasardan korumak için düşük öncelikli portların gücünü keser.
| DONANIM ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p |
| Arabirim | • 16× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 portu • 2× Combo Gigabit SFP yuvası |
| Ağ Medyası | • 10BASE-T: UTP kategori 3, 4, 5 kablo (maksimum 100 m) • EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100 m) • 100BASE-TX: UTP kategori 5, 5e kablo (maksimum 100 m) • EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100 m) • 1000BASE-T: UTP kategori 5, 5e, 6 veya üzeri kablo (maksimum 100 m) • EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100 m) • 1000BASE-X MMF, SMF |
| Fan Sayısı | 2 |
| Fiziksel Güvenlik Kilidi | Evet |
| Güç Kaynağı | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| PoE Portları (RJ45) | • Standart: 802.3at/802.3af uyumlu • PoE Bağlantı Noktaları: Bağlantı Noktaları 1–16 • PoE Güç Bütçesi: 250 W |
| Boyutlar ( W X D X H ) | 17,3 × 7,1 × 1,73 inç (440 × 180 × 44 mm) |
| Montaj | Rafa monte edilebilir |
| Maks. Güç Tüketimi | • 19 W (220/50 Hz. PD bağlı değil) • 293,34 W (220/50 Hz. 250 W PD bağlı) |
| Maksimum Isı Dağılımı | • 64,79 BTU/h (PD bağlı değilken) • 1000,29 BTU/h (250 W PD bağlıyken) |
| PERFORMANS | |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi | 36 Gbps |
| Paket Yönlendirme Hızı | 26,78 Mb/sn |
| MAC Adres Tablosu | 8K |
| Paket Buffer Belleği | 4.1 Mbit |
| Gelişmiş Özellikler | • IEEE 802.3af/at Uyumlu PD'lerle Uyumlu • Genişletme Modu: 1–4 Bağlantı Noktaları** • Öncelik Modu: 1–4 Bağlantı Noktaları • Yalıtım Modu: 1-8/9-16 Bağlantı Noktaları • PoE Otomatik Kurtarma: 1-16 Bağlantı Noktaları • Mac Adresi Otomatik Öğrenme ve Otomatik Eskitme • 802.1p/DSCP QoS • IEEE802.3x Akış Kontrolü |
| Jumbo Çerçeve | 10 KB |
| DİĞERLERİ | |
|---|---|
| Sertifika | CE, FCC, RoHS |
| Paket İçeriği | • DS1018GMP • Kurulum Kılavuzu • Güç Kablosu • Raf Montaj Kiti • Kauçuk Ayaklar |
| Ortam | • Çalışma Sıcaklığı: 0–50 °C (32–122 °F) • Depolama Sıcaklığı: -40–70 °C (-40–158 °F) • Çalışma Nem Oranı: %10–90 RH, yoğuşmasız • Depolama Nem Oranı: %5–90 RH, yoğuşmasız |
| Tipi | Sabit Portlu |
| Ek Özellikler | PoE |
| Yönetilme Durumu | Yönetilemez |
| Ek Özellikler | Desktop |
| Yoğunluklu Port tipi | 10/100/1000Mbps |
| Ek Özellikler | Çelik Kasa |
| Port sayısı | 18 |