|
66.924,92TL
(KDV Dahil)
|
| Model Adı | CYBORG 15 A13VF-1204XTR |
| İşlemci | Intel® Core™ i5-13420H (12M Cache, up to 4.60 GHz) |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Ekran | 15.6" FHD (1920*1080), 144Hz |
| Chipset | Integrated SoC |
| Ekran Kartı | RTX 4060, GDDR6 8GB |
| Ekran Kartı Watt Değeri | 35W+10W (Dynamic Boost ile) |
| Hafıza | DDR V 16GB (8GB*2, 5200MHz) |
| Hafıza yuvası | 2 Slots |
| Maksimum Hafıza | Max 64GB |
| Depolama Kapasitesi | 1TB NVMe SSD |
| Depolama Seçenekleri | 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| Ön Kamera | HD type (30fps@720p) |
| Klavye | Blue Backlit Gaming Keyboard |
| Kablosuz Bağlantı | Intel® Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Ses | 2x 2W Speaker |
| Mikrofon girişi / Kulaklık çıkışı | 1x Audio Combo |
| USB | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DP) |
| USB | 2x Type-A USB3.2 Gen1 |
| RJ45 | 1x RJ45 |
| Kart Okuyucu | - |
| HDMI | 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz) |
| Mini-DisplayPort | - |
| Optik Sürücü | - |
| Pil | 3-Cells, 53.5 Whr |
| Güç Adaptörü | 120W |
| Boyutlar | 359.36 x 250.34 x 21.95~22.9 mm |
| Ağırlık | 1.98 kg |