|
8.200,29TL
(KDV Dahil)
|
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
.png)
| Kullanım Alanı | Gaming |
| Ekran Boyutu | 23.8 inç |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| Tepki Süresi | 0.5 ms |
| Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ekran Tipi | LED IPS |
| Parlaklık | 300 nits |
| Kontrast Oranı | 1000:1 |
| Yenileme Hızı | 200 Hz |
| Kare/Geniş | 16:9 |
| Curved (Kavisli) | Yok |
| Renk | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| VESA Uyumu - Duvara Montaj | 100 x 100 mm |
| Freesync | FreeSync |
| HDR | HDR Ready |
| HDMI | Var x2 |
| HDMI Giriş Sayısı | 1 |
| DisplayPort | Var |
| Mini Display Port | Var |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Ağırlık | 4 kg |
| Yansımasız ekran | Evet |
| Yakın Mesafe İzleme | Evet |
| PC Giriş Soketi | Evet |
| Piksel aralığı | 0.2745X0.2745 |
| Webcam | Yok |
| Bil.İş.Mak. UygunTasarm | Evet |