|
147.287,72TL
(KDV Dahil)
|

Lenovo ThinkStation P2 Tower iş istasyonu, mühendislerden tasarımcılara, veri analistlerinden öğrencilere kadar herkesin yüksek performanslı iş istasyonu deneyimini erişilebilir kılar. Kurumsal düzeydeki ve yoğun hesaplama gereksinimlerini kolaylıkla karşılamak üzere optimize edilmiştir. Bu giriş seviyesi iş istasyonu, büyük miktarda veriyle çalışan profesyoneller için mükemmel bir yardımcıdır. Üstün güvenilirliği sayesinde kesintisiz bir iş akışı sağlar ve bütçeyi zorlamadan üst düzey performans sunar.

Intel® Core™ işlemcinin gücüyle donatılmış olan ThinkStation P2 Tower, devasa ve karmaşık veri setlerini yıldırım hızında ve sorunsuz bir şekilde işleyebilir. Ayrıca, isteğe bağlı NVIDIA® ayrık grafik kartı sayesinde yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya da olanak tanır. Bunun yanı sıra, P2 enerji açısından oldukça verimlidir ve EPEAT® Gold ve TCO 9 gibi çeşitli sertifikasyonlarla kanıtlanan katı çevresel standartlara uygunluk gösterir.

ThinkStation P2 Tower iş istasyonu, değişen kullanıcı ihtiyaçlarına son derece uyum sağlayabilen bir cihazdır. Ultra hızlı bellek ve genişletilebilir depolama kapasitesi ile donatılmış olup, günün her saatinde hızlı veri erişimi ve işleme imkanı sunar. ISV onaylı uygulamaları sayesinde, en karmaşık görevlerde bile sorunsuz çalışma ve güvenilirlik sağlar ve yüksek verimlilikle performans sunar. Dahası, iş ortamınıza ve yazılım ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek Microsoft Windows veya Linux tabanlı bir işletim sistemiyle çalışabilirsiniz. ISV sertifikasyonları tam listesine göz atın.

Tüm iş istasyonlarımız dayanıklılık ve yüksek performans için üretilmiştir ve ThinkStation P2 de bu konuda bir istisna değildir. 200’den fazla kalite kontrol ve zorlu testlerden geçen bu kule, her yönüyle sağlamlık ve mükemmeliyet sunar. Arktik’in buzlu arazilerinden çöl ortamlarının kavurucu sıcaklarına kadar en zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanan P2, en ekstrem koşullarda bile üstün performans sağlar.

ThinkStation P2 tower ile hem içten hem dıştan güçlendirilmiş korumanın keyfini çıkarın. İş istasyonunuzu ve verilerinizi kapsamlı bir şekilde korumaya yardımcı olan donanım ve yazılım güvenlik çözümlerimizden oluşan ThinkShield ile birlikte gelir. Trusted Platform Module (TPM) 2.0 çipi, şifrelerinizi ve diğer kritik verilerinizi şifrelerken, BIOS zarar görmesi veya kötü niyetli saldırıya uğraması durumunda kendini onarabilir. Ayrıca, Kensington Security Slot™ fiziksel güvenlik sağlarken, Windows'tan zamanında alınan ürün yazılımı güncelleme desteği savunma mekanizmalarınızı güçlendirir.

ThinkStation P2 Tower iş istasyonunuzun, kalite veya performanstan ödün vermeden sorumlu bir şekilde üretildiğini ve paketlendiğini bilmenin gururunu yaşayın. Ön çerçevesinde %95 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik kullanılmıştır. Ayrıca, karton ambalajı %90 oranında geri dönüştürülmüş malzeme içerir ve Forest Stewardship Council (FSC) sertifikasına sahiptir. Yastıklama ambalajında ise %90 geri dönüştürülmüş genişletilmiş polietilen (EPE) kullanılmıştır. İster giriş seviyesinde bir mühendis, ürün tasarımcısı, öğretmen veya öğrenci olun, iş akışlarınızı kolaylaştırmak için ihtiyaç duyduğunuz performansı sunan güvenilir bir seçimle karşınızda.
|
İşlemci |
|
|---|---|
|
İşletim Sistemi |
* Bazı Ubuntu sürümleri önceden yüklenmiş olarak mevcuttur. ** Belirli Red Hat Enterprise Linux sürümleri sertifikalıdır |
|
Grafik Donanımı |
Bağımsız:
Entegre:
*ISV sertifikalarını desteklemez. **Sürüm, seçilen işlemciye bağlıdır |
|
Bellek |
128GB'a kadar DDR5 ECC veya Non-ECC, 4 x UDIMM, 5600MHz* * Listelenen bellek frekansı belirtimidir; sistemin desteklediği frekans yapılandırmaya göre değişiklik gösterebilir |
|
Depolama |
Toplamda 5 sürücüye kadar destek:
|
|
Ses |
Realtek® |
Bağlantı
|
Bağlantı Noktaları/Yuvalar |
Ön Portlar:
** Opsiyoneldir, ek donanım gerekebilir; çoğu PCIe adaptörleri ve bir PCIe yuvası gerektirir.
|
|---|---|
|
İsteğe Bağlı Kablosuz |
WiFi 6E: *6GHz WiFi 6E'nin çalışması, WiFi 6E'yi destekleyen işletim sistemi, yönlendiriciler/AP'ler/geçitler ve ilgili bölgesel düzenleyici sertifikalar ve spektrum tahsisi desteğine bağlıdır.* 5G WWAN: *Opsiyonel WWAN, bölgeye göre değişiklik gösterebilir ve satın alma sırasında yapılandırılmalıdır; bir ağ hizmeti sağlayıcısı gerektirir.* |
TASARIM
|
Boyutlar (Y x G x D) |
376mm x 170mm x 315.4mm / 14.8″ x 6.7″ x 12.4″ |
|---|---|
|
Ağırlık |
9.41kg / 20.74lbs başlayan ağırlık |
|
Renk |
Siyah |
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
|
Malzeme |
|
|---|---|
|
Sertifikalar / Kayıtlar |
* Sertifikalar yalnızca belirli modellerde mevcuttur. ** Sertifikalar yalnızca belirli modellerde mevcuttur; geçerli olduğu yerlerde EPEAT kayıtlıdır. EPEAT kaydı ülkeye göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için www.epeat.net adresine göz atın |
|
ISV Sertifikasyonu |
Tüm ISV sertifikasyonları listesi için ziyaret edin: https://thinkworkstations.com/ |
DİĞER BİLGİLER
|
Güvenlik |
|
|---|---|
|
Önceden Yüklü Yazılımlar |
|
|
Kutuda Neler Var |
|
Özellikler bölgeye ve modele göre değişiklik gösterebilir.
Bağlantı Noktaları ve Yuvalar
| İşlemci Hızı | 3,4 GHz |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro RTX A2000 |
| İşlemci Kodu | i7-14700K |
| Seri | Lenovo ThinkStation P2 |
| İşlemci Tipi | 14. Nesil Intel Core i7 |
| Güç Kaynağı | 750 Watt |
| Kasa | Tower |
| Disk Tipi | M.2 SSD |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Professional |
| Ön Bellek | 33 MB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı Belleği | 12 GB |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Sabit Disk - SSD | 1 TB |
| Anabellek | 32 GB |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Çekirdek/işlem Sayısı | 20/28 |
| Anakart Yonga Seti | Intel W680 |
| Klavye/Fare | Klavye |
| Klavye/Fare | Fare |
| İşlemci Adedi/Max | 1/1 |
| Tipi | Masaüstü |