|
3.174,30TL
(KDV Dahil)
|
ROG STRIX ARION
|
ROG Strix Arion
|
|
| - 10Gbps’ye kadar hızlar için USB-C™ 3.2 Gen 2 - 2230/2242/2260/2280 boyutundaki M.2 PCIe NVM Express® SSD’leri destekler - Yenilikçi, kullanımı kolay, vidasız yerleştirme - Alüminyum alaşımlı kutu ve termal pedler muhteşem ısı dağıtımı sağlar - ASUS’a özgü askılı koruyucu kutuya dahil - USB-C’den C’ye ve USB-C’den A’ya kablolar dahil - ASUS Aura Sync aydınlatma efektlerini barındıran fütüristik tasarım |
|
![]() |
| Serin Kal, Hızlı Kal. ROG Strix Arion, 2230/2242/2260/2280 boyutunda bir M.2 PCIe NVM Express® SSD'yi barındırabilen, USB-C™ 3.2 Gen2 bağlantıyla 10 Gbps*'ye kadar veri aktarım hızı sağlayan bir SSD kutusudur. Şık, alüminyum alaşımlı kasası, muhteşem ısı dağıtımı için termal pedler, özel ASUS Aura Sync aydınlatma efektleri ve R kancalı bir koruyucu askı ile ROG Strix Arion, yüksek performanslı bir mobil depolama çözümüdür. |
![]() |
| 10Gbps'ye Kadar | Muhteşem ısı dağıtımı | M.2 PCIE NVMe SSD'leri Destekler | Çift USB kablo |
| M.2 PCIe NVM Express® SSD'leri Destekler ROG Strix Arion'a 2230/2242/2260/2280 boyutundaki M key/B+M key'li 2TB'a kadar M.2 PCIe NVM Express® SSD'leri yerleştirebilirsiniz. |
![]() |
| Muhteşem ısı dağıtımı Dahili termal pedlerle birlikte alüminyum alaşımlı kasası, çalışma sıcaklıklarını önemli ölçüde azaltarak, SSD'nizin yüksek aktarım hızlarını korumasını ve ömrünü uzatmasını sağlar. |
![]() |
| Yenilikçi vidasız kurulum ROG Strix Arion, SSD'nizi kutuya yerleştirmenizi kolaylaştıran, pin tasarımlı ve başparmağınızla yerleştirebileceğiniz bir sistem barındırır. Böylece tornavida kullanmanıza gerek kalmaz. |
![]() |
| USB-C'den C'ye ve USB-C'den A'ya çift kablo ROG Strix Arion, dizüstüler, akıllı telefonlar, PC'ler ve oyun konsollarıyla uyumluluk sağlaması için USB-C'den USB-C'ye ve USB-C'den USB-A'ya kablolarla sunulmaktadır. |
![]() |
![]() |
![]() |
| USB-C'den C'ye Kablo | USB-C'den A'ya Kablo |
| Özel askılı koruyucu Tarz sahibi ve çıkarılabilir R kancalı bir koruyucu, SSD'nizin düzgün çalışmasını devam ettirmek için çarpma ve düşmelere karşı koruma sağlar. |
![]() |
| ASUS Aura Sync aydınlatma efektleri ASUS'a özgü Aura Sync aydınlatma teknolojisi ile ROG Strix Arion, karakterinizin gerçek bir yansıması için sisteminizi mükemmel şekilde tamamlayan bir çevresel aydınlatma sağlar. |
![]() |
![]() |
|
ASUS Türkiye Garantili Ürün
|
![]() |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Model Adı | ROG Strix Arion |
| PN | - |
| EAN | - |
| Arayüz | USB 3.2 GEN 2 Type C (USB 3.2 GEN 1/ USB 2.0 ile uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 124.57 x 47.76 x 10.85 mm (UxGxY) |
| Ağırlık | 98 g |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows® 10 Windows® 10 64-bit Windows® 8.1 Windows® 8 Mac OS X 10.6 ya da daha yüksek iOS13 veya daha yüksek |
| Paket İçeriği | Pin Çıkarıcı x 1 R-kanca x 1 Koruyucu taşıma kutusu x 1 USB Type C to Type C x 1 USB Type C to Type A x 1 |
| Aura sistem gereksinimi | Windows 10/8 64bit |
| Hız | 10 Gbps |
| Kablo | USB Type C to Type C x 1 USB Type C to Type A x 1 |
| SSD Uyumluluğu | M.2 M Key PCIe (NVMe) SSD ile 2280, 2260, 2242, 2230 |
| Voltaj | DC 5V |
| Sıcaklık | 0 ℃(32 °F) ~ 70 ℃(158 °F) |
| Not | Kutu içeriğine SSD dahil değildir. |
| Renk | Gümüş |
| Disk Türü | SSD |
| Güç Bağlantısı | USB ile |
| Kapasite | Boş kutu |
| Tipi | 2.5 inç |
| Bağlantı | USB-C |