|
52.905,07TL
(KDV Dahil)
|
Yüksek performanslı ve dayanıklı mini PC, 13.Nesil Intel® Core™ işlemci, Intel® UHD Grafikler, üç ekran ve 4K çözünürlük desteği, 2x PCIe® Gen4 x4 M.2 NVMe® SSD, 2.5 Gb LAN, WiFi 6E
| Kasa | Mini PC |
| Ek Özellikler | Bluetooth |
| DP | Var |
| Ekran Kartı Belleği | Yok |
| Sabit Disk - SATA | 128 GB |
| Bellek Hızı | 2666 Mhz |
| Ön Bellek | 4 MB |
| İşlemci Hızı | 1.10 GHz |
| İşlemci Kodu | N4500 |
| İşlemci Ailesi | Intel Celeron |
| Ürün Ailesi | ASUS MiniPC |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Anabellek | 4 GB |
| İşlemci Tipi | Intel Celeron |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| WIFI | Var |
| Klavye | Yok |
| Fare | Yok |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| VGA | Var |
| HDMI | Var |